augusztus 30., 2007

Sándorfalva térségében rendezték a Dél-alföldi Nyílt Rövidtávú Bajnokság és Vásárhely Kupa megnevezésű tájékozódási futó versenyt, ahol remek időben szépszámú induló mérte össze tudását a minnél jobb helyezések eléréséért. A két futam közti szünetben rendezett tájfoci meccset 4:2 -es eredménnyel Bács-kiskun csapata nyerte Csongrád csapata ellen !

augusztus 17., 2007

Nem csak repülős nap volt ma Kecskeméten, hanem egy jó kis tájfutó verseny is. Persze lehet, hogy fordítva volt, és a repülők egészítették ki a mai versenyt...

augusztus 16 ., 2007

Az idén került másodszor megrendezésre ezen a néven ez a remek rendezvény, mely egyben falunapként is szerepel az uszódiak naptárában. Köszönet érte a szervezőknek!

augusztus 10., 2007

És vasárnap lett, és váltó...

augusztus 9., 2007

Kunfehértó környéke már sok tájfutó versenynek adott otthont, itt a legfrissebb, a Kunfehértó Kupa 2008 tájfutó verseny. Szombaton az egyéni futamok kerültek lebonyolításra, vasárnap a váltó következik.

augusztus 02., 2007

Gözerővel zajlik a Pécs - Országhatár (Ernestinovo) 400 kV-os távvezeték alapozása.